1988 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamlayarak Konya Barosunda staj yapan Nezih Dağdeviren tarafından kurulan büromuz aralıksız hizmetlerini sürdürmektedir. Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku, Bilişim Hukuku alanında faaliyetine başlayan büromuz uluslararası faaliyet gösteren yazılım firmaları ve birlikteliklerinin hukuki temsilciliği, avukatlığı sorumluluklarını uzun bir süre yerine getirmiştir. Danışmanlık sektöründe dünya ihtiyaçları doğrultusunda sektörel çalışmaların yanı sıra yazılım çalışmalarında aktif katkılarda bulunmuştur. Uzmanlık alanlarında ulusal ve uluslararası eğitimlerle desteklenen çözüm sunumlarını geliştiren ofisimiz verilerin sayısallaştılmasında sektöründe öncü olmuştur.
Fikri ve Sınai Haklar, şirketler, kıymetli evrak, sigorta, bankacılık, inşaat, aktüerya, iş ve çalışma hukuku alanlarında geliştirilen kazanım ve yetenekler çerçevesinde alternatif çözüm yöntemleri olan tahkim ve arabuluculuk faaliyetleri de uygulama kapsamına alınarak hukuki yardım faaliyetlerini evrensel hukuk değerlerinde sürdürmektedir.
Büromuz inşaat firmalarına, Sivil Toplum Örgütlerine, Savunma ve Teknoloji Şirketlerine, Vakıf Üniversitesine danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Sanayi ve iş dünyası topluluklarında aktif paylaşımlarla toplumsal gelişime katkı projelerine katılım sağlanmaktadır.
Mesleki sorumluluk projeleri olarak staj eğitimleri, seminer programlarında aktif katkı sağlamayı önemseyen büromuz ülke hukuk okuryazarlığı projeleri üzerinde sosyal sorumluluk gereği çalışmaktadır.
Kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmetleri yanısıra açılmış ve açılacak davalarda hukuki yardım hizmetleri sunulmaktadır.