Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
17/01/2020 Cuma,12:00 AM

27. Dünya Arabuluculuk Merkezleri Forumu

Via Meravigli, 9/b, 20123 Milano MI, İtalya Yol Tarifi Al

Milano Tahkim Odası , Ordine degli Avvocati di Milano,  UNAM – Mediazione için Union Nazionale Avvocati ve Coordinamento della Conciliazione Forense’in desteğiyle UIA tarafından düzenlenen forum 17 – 18 Ocak 2020 tarihlerinde MİLANO’ da yapılacak. 

Arabuluculuk Merkezleri Dünya Forumu En iyi ticari arabuluculuk uzmanların bir araya geldiği ve ADR birlikte yöneticiler, akademisyenler, öğretmenler, eğitmenler, genç uygulayıcılar ile, dünyanın her yerinden merkezleri, ve arabuluculuk hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir araya geldiği bir çalışma olup tüm dünyaya açık olarak 2001 yılında kuruldu.

Forum, 9 ayda bir dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirilir. ADR’nin gelişimi, bilgi ve en iyi uygulamaların geliştirilmesi, yeni fikirler verilmesi, ADR’nin en iyi şekilde anlaşılması ve diğer kültürlerden öğrenme ile ilgili görüş alışverişini teşvik eder.

Bu 27. Forum yine çok istisnai olmayı vaat ediyor çünkü arabuluculuğun gelişimi ile ilgili tecrübe, fikir, gözlem toplama ve bilgimizi ve uygulamamızı geliştirmek için karşılaştırma yapma fırsatı sunacağı ilan edilmiştir. Meslektaşlarınızla, arabuluculuk uygulamalarıyla bağlantılı diğer mesleklerle ve diğer kültürlerle tanışma fırsatını kaçırmayın.

Milan keşfedilecek bir şehir, arabuluculuk keşfi için Forum harika bir ortam denilebilir. 

Forumun çeşitli oturumları, şirketleri, tecrübeli ve genç arabulucular, avukatlar, akademisyenler, hakimler, gelecekteki karar vericilerimiz olan öğrenciler için arabuluculuk anlayışı ve gelişimi ile ilgilenen yöneticileri bir araya getirerek, tekrar teşvik edici ve çekici olacaktır.

#UIAWFMC

PALAZZO EMILIO TURATI
(Sala Conferenze)
Meravigli Üzerinden, 9 / b
20123 Milano

KAYIT ÜCRETLERİ

Forum için kayıt ücretleri:

340 Aralık (KDV Hariç) * ile 16 Aralık 2019 tarihine kadar 17 Aralık 2019 tarihinden itibaren
390 € (KDV Hariç) * dahil

KDV (% 22) burada AB Yönergesi’ne 28 Kasım 2006/112 / CE göre yukarıdaki miktara uygulanabilir, 2006. ben sana f AB KDV kimlik numaranızı, KDV tahsil edilmez . Daha fazla bilgi için, lütfen UIA ile iletişime geçin.

Ücretler şunlardır:
Tüm çalışma oturumlarına katılım, Forum belgeleri, 16 Ocak Perşembe günü hoşgeldin kokteyli, 17 ve 18 Ocak’ta kahve molaları, 17 ve 18 öğleden sonraları öğle yemeği. 17  Ocak Cuma ve 18 Ocak Cumartesi akşamları isteğe bağlı ve ek ücret.

Forumdaki yer sayısının sınırlı olduğunu lütfen unutmayın. Organizatörler, aşırı başvuru durumunda kayıtları reddetme hakkını saklı tutar.

YASAL EĞİTİME DEVAM

Foruma katılan her katılımcı, ulusal kurallara bağlı olarak “Sürekli Hukuki Eğitim” – “Sürekli Mesleki Gelişim” amaçları için “Krediler” almak için kullanılabilecek etkinliğin sonunda bir “Katılım Sertifikası” alacaklardır. Daha fazla bilgi için, lütfen UIA ile iletişime geçin.

DİL

Çalışma dili İngilizce olacaktır .