biz

Çok yakında

 

 aozbatmanx

2015 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Konya’ da stajını tamamlamasının ve ruhsatını almasının ardından Konya’da Avukatlık yapmaya devam etmektedir.

 

NDF

1966 yılında Konya'da doğan Av. Nezih Dağdeviren ilk ve orta öğrenimini Konya'da tamamladıktan sonra 1989 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

Stajını Konya'da tamamlayarak askerlik görevini takiben 1991 yılında Konya'da meslek yaşamına başladı.

1991 yılından bu tarafa Konya ilinde serbest avukatlık yapmaktadır. Dağdeviren Hukuk Ofisinin kurucusu ve sahibi olup, bugüne kadar çeşitli mesleki kuruluşlarda görev almıştır. 2002-2004 yılları arasında Konya Barosu Başkanlığı, 2001-2008 yılları arasında Türkiye Barolar Birliği Bilişim Komisyonu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Ceza Hukuku Uzlaştırmacı Sertifikası bulunan Av. Nezih Dağdeviren, Bilişim Hukuku, Adli Bilişim, Ceza Hukuku alanlarında çeşitli makaleleri ve yayınları bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak İdare Hukuku, Aile Hukuku, Bilişim Hukuku, Fikir ve Sanat Eserleri Hukuku, Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Miras Hukuku, İhale Hukuku, İflas Hukuku alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

2013 Yılında 1.Arabuluculuk Sınavlarında başarı göstererek Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabulucular Sicilinde 431 Sicil Numarası ile kayıt olmuş ve Arabuluculuk yetkisi almıştır.

Avukat, Bilirkişi, Aktüerya Uzmanı, Ceza Uzlaştırmacısı ve Arabulucu olarak görev yapmaktadır.

Yasalarımız Haklarımız isminde (basım aşamasında) bir kitabı bulunmakta olup , Adli Bilişim ile Hukukta Kariyer ve Avukatlık Mesleği üzerine kitap yazmaktadır. Adli ve İdari Yargıda İSTİNAF konulu kitabı yayınlanmıştır. 

Amatör Denizci, Amatör Radyocu ve Acil Arama Kurtarma gönüllüsü olup 2002 yılından bu tarafa THK Konya Şube Başkanlığı görevini ve 2015 yılından bu tarafa da THK Genel Başkanlığı Başdanışmanlık görevini de sürdürmektedir.

hyilmaz

01.01.1994  Çorlu/ TEKİRDAĞ doğumluyum. İlkokul,Ortaokul ve Lise eğitimimi Ankara' da tamamladım.  2012 yılında Ankara Anıttepe Anadolu Lisesi’nden , 2016 yılında da Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden mezun oldum. Üniversite eğitimim boyunca çeşitli seminerlere katıldım ve görev aldım. Derslerimin yanında birden çok Rock ve Pop müzik grubunda Davul, bir Akustik grupda da Cajon çaldım. Denize ve dalışa ilgimden dolayı Dalgıçlık eğitimi aldım ve şuan SSI (Scuba Shools Internatıonal ) Sertifikalı 1. Seviye dalgıçım. Aynı zamanda 4 yıl boyunca Serbest Dalış ve Zıpkın avcılığı yaptım. Müziğe Konya Barosu Türk Halk Müziği Korosu (Cajon) ile devam ediyorum. 

2016 yılında Stajyer Avukat olarak 4172 sicil numarasıyla Konya Barosu’na kaydoldum. Staj Eğitimime Dağdeviren Hukuk Bürosu'nda devam etmekdeyim. 

Eğitim Bilgileri:

-Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi  (2016) 

-Ankara Anıttepe Anadolu Lisesi  (2012)