aozbatmanx

2015 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu.

Konya’ da stajını tamamlamasının ve ruhsatını almasının ardından Konya’da Avukatlık yapmaya devam etmektedir.

hyilmaz

01.01.1994  Çorlu/ TEKİRDAĞ doğumluyum. İlkokul,Ortaokul ve Lise eğitimimi Ankara' da tamamladım.  2012 yılında Ankara Anıttepe Anadolu Lisesi’nden , 2016 yılında da Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden mezun oldum. Üniversite eğitimim boyunca çeşitli seminerlere katıldım ve görev aldım. Derslerimin yanında birden çok Rock ve Pop müzik grubunda Davul, bir Akustik grupda da Cajon çaldım. Denize ve dalışa ilgimden dolayı Dalgıçlık eğitimi aldım ve şuan SSI (Scuba Shools Internatıonal ) Sertifikalı 1. Seviye dalgıçım. Aynı zamanda 4 yıl boyunca Serbest Dalış ve Zıpkın avcılığı yaptım. Müziğe Konya Barosu Türk Halk Müziği Korosu (Cajon) ile devam ediyorum. 

2016 yılında Stajyer Avukat olarak 4172 sicil numarasıyla Konya Barosu’na kaydoldum. Staj Eğitimime Dağdeviren Hukuk Bürosu'nda devam etmekdeyim. 

Eğitim Bilgileri:

-Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi  (2016) 

-Ankara Anıttepe Anadolu Lisesi  (2012) 

 

Alt Kategoriler

2015 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Konya’ da stajını tamamlamasının ve ruhsatını almasının ardından Konya’ da Avukatlık yapmaya devam etmektedir.

İngilizce bilen Ayten Özbatman, Tazminat Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Eğitim Bilgileri:

- Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi  (2015)

2016 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Stajyer Avukat olarak bünyemizde çalışmaktadır.

İngilizce bilen Hüseyin Yılmaz, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Eğitim Bilgileri:

-Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi  (2016)